KALİTE POLİTİKAMIZ

Anot Mühendislik ve Danışmanlık İth. İhr. Ltd. Şti.  olarak kalite politikamızı uygularken amacımız kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek ve koyulan hedefleri daha yukarı taşımak, müşteri memnuniyetini esas alarak güvenilir, doğru ve tarafsız hizmet vermektir.

 

Kuruluş yönetimi ve bütün çalışanların en öncelikli sorumluluğu ISO/IEC 17020 standardının şartlarına uygun bir yönetim sistemi altında, yüksek kaliteli hizmet sunmaktır. Ayrıca yönetim ve tüm personel; hizmette tarafsızlık, bağımsızlık, eşitlik, dürüstlük ve gizlilik ilkeleri içinde, en iyi, en kaliteli hizmet anlayışını profesyonel ve teknik uygulamalar ile birleştirerek müşteri memnuniyetini %100 sağlamayı hedefler.

 

İç ve dış tetkiklerin sonuçlarının değerlendirilmesi, yüksek müşteri memnuniyetinin hedeflenmesi, gizlilik ve tarafsızlık ilkelerinin korunması, risk ve fırsatların ele alınmasına yönelik faaliyetlerin değerlendirilmesi ve yapılanmada proaktif yaklaşım ile sürekli gelişme ve iyileşme sağlanmaktadır.

 

ANOT ve Kuruluş Yönetimi,

 

Çalışanlarının yetkinliklerini geliştiren, uygun çalışma şartlarını sağlayan, mevcut kaynakları verimli kullanarak tarafsız ve bağımsız şekilde hizmet sunan saygın bir kuruluş olarak muayene faaliyetleri ve eğitim hizmetleri sektöründe kalite açısından öncülüğü ile örnek bir kuruluş olmayı, güler yüzlü yönetim anlayışı ile etkin verimli ve güvenilir hizmet vermeyi; kalite politikalarının gerçekleşmesinde ISO/IEC 17020 “Çeşitli Tipteki Muayene Kuruluşlarının Çalıştırılmaları İçin Genel Kriterler” standardının gerekliliğini karşılayacak düzey ve kalitede müşterilerine hizmet vermeyi,

beyan ve taahhüt eder.

Tüm Çalışanlarımız,

 

Hizmet ve ürün kalitesindeki sürekliliğin bilincindedir. Tüm personelimiz Kalite Yönetim Sistemine ait belgeleri ve tanımlı şartları okumaktan, anlamaktan, uygulamaktan ve bunlara uymaktan sorumludur.

ANOT’ta müşteri ve çalışan memnuniyeti, yasal gerekliliklere uyum, kalite, doğruluk, güvenilirlik, tarafsızlık, uzmanlık ve tüm süreçlerde çevreye duyarlılık temel ilkelerdir.

ANOT personeli kuruluşunun yeterliliğini, dürüstlüğünü ve bağımsızlığını kaybedecek veya zayıflatacak hiçbir uygulamaya dâhil olmaz.