HAKKIMIZDA

Anot Mühendislik ve Danışmanlık İth. İhr. Ltd. Şti. olarak kalite politikamızı uygularken amacımız kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek ve koyulan hedefleri daha yukarı taşımak, müşteri memnuniyetini esas alarak güvenilir, doğru ve tarafsız hizmet vermektir.

Kuruluş yönetimi ve bütün çalışanların en öncelikli sorumluluğu yasal mevzuatlar dahilinde ISO/IEC 17020 standardının şartlarına uygun bir yönetim sistemi altında, yüksek kaliteli hizmet sunmak ve sistemi sürekli iyileştirmektir. Ayrıca yönetim ve tüm personel; hizmette tarafsızlık, bağımsızlık, eşitlik, dürüstlük ve gizlilik ilkeleri içinde, en iyi, en kaliteli hizmet anlayışını profesyonel ve teknik uygulamalar ile birleştirerek müşteri memnuniyetini %100 sağlamayı hedefler.

İç ve dış tetkiklerin sonuçlarının değerlendirilmesi, yüksek müşteri memnuniyetinin hedeflenmesi, gizlilik ve tarafsızlık ilkelerinin korunması, risk ve fırsatların ele alınmasına yönelik faaliyetlerin değerlendirilmesi ve yapılanmada proaktif yaklaşım ile sürekli gelişme ve iyileşme sağlanmaktadır.

ANOT ve Kuruluş Üst Yönetimi, çalışanlarının yetkinliklerini geliştiren, uygun çalışma şartlarını sağlayan, mevcut kaynakları verimli kullanarak tarafsız ve bağımsız şekilde hizmet sunan saygın bir kuruluş olarak muayene faaliyetleri ve eğitim hizmetleri sektöründe kalite açısından öncülüğü ile örnek bir kuruluş olmayı, güler yüzlü yönetim anlayışı ile etkin verimli ve güvenilir hizmet vermeyi; kalite politikalarının gerçekleşmesinde ISO/IEC 17020 “Çeşitli Tipteki Muayene Kuruluşlarının Çalıştırılmaları İçin Genel Kriterler” standardının gerekliliğini karşılayacak düzey ve kalitede müşterilerine hizmet vermeyi beyan ve taahhüt eder.


İletişim